%100 sağlıklı fuarda buluşalım…

Hem yurtiçinden hemde yurtdışından çok ilgi gören Exponatura’ya ilk yılından itibaren yurtdışından birçok firma katılımı gerçekleşirken çok sayıda sektör temsilcisi tarafından da ziyaret edilmektedir.

Exponatura daha ilk yılından itibaren, hem yurtiçinden hemde yurtdışından çok ilgi görmektedir. İlk yılından itibaren yurtdışından firma katılımı oldu ve çok sayıda sektör temsilcisi tarafından ziyaret edildi.

Doğal yaşam konusunda eşsiz kaynakları olan ülkemiz için, potansiyellerin ortaya çıkması, gelişmesi ve bu konuda güç birliği oluşması, ülkemizde doğal ve organik ürünlerin yaygınlaşması, tüketicinin bilinçlenmesi ve uluslararası kamuoyunun dikkatinin çekilmesi adına Exponatura büyük önem taşımaktadır.

Tureks Uluslararası Fuarcılık olarak Exponatura’yı doğal ve organik ürünler sektöründe dünya çapında bilinen ve ilgi gören bir organizasyon olarak konumlandırmayı hedefliyoruz.

Bu hedef doğrultusunda ilerlerken sizi de 31 Ocak – 2 Şubat 2019 tarihleri arasında “9.Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı’nda” bizlerle birlikte olmaya davet ediyoruz.

Teşekkürler,

N. Nergis ASLAN
Tureks Uluslararası Fuarcılık
Genel Müdür