Hoş geldiniz.

Yeşil Trend Sohbetlerini sizlerle buluşturmak için heyecanlanıyoruz.

Doğal ve organik ürünler sektörünün önde gelen isimlerini sizlere güncel eğilimler hakkında önemli bilgiler verecekler. Sohbet tadında bu oturumlara katılım fuar ziyaretçileri için ücretsizdir.

Bu sene temamıza özel içeriklere ön planda olacaktır.

 

Fuar Teması: “Yeni Nesil Beslenme” & “Yenilebilir Kozmetik”

12.EXPONATURA Fuarı’mızda sağlıklı yaşam için beslenmemize gösterdiğimiz özeni cildimize de göstermemiz gerektiği gerçeğinden hareketle temamızı belirledik.

“Yeni Nesil Beslenme” ile doğal, sağlıklı beslenme, kilo kontrolü, bedenimize, ruhumuza ve zihnimize önem verirken, sıfır atık yaklaşımıyla sürdürülebilir yaşamı desteklemeye odaklanıyoruz.

Yiyemediğiniz hiçbir şeyi teninize sürmeyin felsefesiyle ortaya çıkan “Yenilebilir Kozmetik” teması ile doğal kozmetik trendini ön plana çıkarıyoruz.

Yükselen trendler, artan farkındalık ve büyüyen sektörel iş hacmini göz önünde bulundurarak fuar kapsamında etkinlikler yapıyoruz.

 

 

 

“Bitki Bazlı Beslenme” Özel Bölümü

Veganlığın yükselişi göz ardı edilemez ve artan sayıda tüketici vegan bir yaşam tarzı benimserken bilinçli beslenme hiç bu kadar önemli olmamıştı.

İnsanoğlunun, beslenme tercihlerinde deyim yerindeyse sessiz bir devrim yaşanıyor. Büyük akıma dönüşme sinyali veren vegan ekonomisinin büyüklüğü 30 milyar doları aştı.

Peki tüketicinin vegan ürünlere artan bu ilgisi sektöre nasıl yansıyor? Vegan ve vejetaryen beslenme çeşidi benimseyen insan sayısı gün geçtikçe artarken bitkisel bazlı ürün piyasasına hızla yeni oyuncular giriyor.

EXPONATURA 22 Vegan özel bölümünde ve konferans ve etkinliklerinde bitki bazlı ürünleri daha ön plana çıkaracak.

Konuşmacı isimleri AĞUSTOS 22 itibari ile paylaşılmaya başlanacaktır.