Küresel olarak sağlıklı yaşam, gıda ve beslenme hareketi ana akım haline gelirken doğal ve organik gıdalara olan talep hızla arttı. Organik gıda pazarının 2025’e kadar %14,5* oranında büyümesi bekleniyor. Bunun en temel sebebi tüketicilerin giderek bilinçlenmesi neticesinde hem kendi sağlıklarını hem de çevreyi korumak istemeleridir.

Tüketicilerin bilinçlenmesi, sağlıklı ürünlere talebin artması, bağışıklığı güçlendirici doğal ürünlere yönelim ile birlikte organik ürün talebi ve tüketimi dünya çapında genişlemeye devam ediyor.

Aynı zamanda bu ürünlere ilgi gösterenler sürdürülebilir tüketim ve üretimle ilgili bir bilinçlenme hareketine destek veriyor.

Exponatura doğal, organik sağlıklı ürünler sektöründe var olan, yeni giren, yenilik getirenleri alıcıları ile buluşturuyor ve ürünleri ulusal ve uluslararası doğal ürün satan mağazalar, sektör profesyonellerine, uzmanlaşmış e ticaret siteleri, hammadde alıcıları, eczaneler, doktorlar,  aktarlar, perakendeciler vb. tüm ilgililere sunuyor.

Katılımcı veya ziyaretçi olun, doğal ve organik endüstrisindeki en son ürünleri, gelişmeleri, sektöre yeni girenleri keşfedin, mevcut trendler hakkında bilgi edinin.

Katılımcı veya ziyaretçi olun etik değerlere sahip sürdürülebilir gıdaları keşfedin, önemli sektör alıcıları ile tanışın, yeni pazarlar keşfedin, kendinizi doğal yaşamın ilham veren dünyasına bırakın.

Exponatura ağının bir parçası olun.