Doğa her zaman bir enerji kaynağı, bütünsel bakım, canlılık ve insanların güzelliğinin hammadde tedarikçisi olarak görülmüştür.

Exponatura doğal güzellik bölümü, doğal ve organik kozmetik, sağlıklı yaşam ürünleri ve eczane ürünleri alanlarını kapsıyor. Öncü firmalardan genç şirketlere ve start-up’lara kadar tüm kategorilerdeki katılımcılar doğal kozmetik ürünlerini sergiliyor.

Katılımcı veya ziyaretçi olun, doğal kozmetik endüstrisindeki en son ürünleri, gelişmeleri, sektöre yeni girenleri keşfedin, mevcut trendler hakkında bilgi edinin.

Doğal kozmetikler yaşam tarzıdır!

Doğal kozmetikler uzun zamandan beri sürdürülebilir bir yaşam tarzının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Daha önce hiç olmadığı kadar talep görüyor, pazar dinamik bir şekilde gelişiyor.

Katılımcı veya ziyaretçi olun etik değerlere sahip sürdürülebilir kozmetikleri keşfedin, önemli sektör alıcıları ile tanışın, yeni pazarlar keşfedin, kendinizi doğal yaşamın ilham veren dünyasına bırakın.

Exponatura, doğal güzellik, kozmetik sektöründe var olan, yeni giren, yenilik getirenleri alıcıları ile buluşturuyor ve ürünleri ulusal ve uluslararası doğal ürün satan mağazalar, sektör profesyonellerine, uzmanlaşmış e ticaret siteleri, hammadde alıcıları, eczaneler, doktorlar, güzellik uzmanları, aktarlar, perakendeciler vb. tüm ilgililere sunuyor.

Exponatura ağının bir parçası olun.