11. EXPONATURA Fuarı’mızda ‘Doğa Benim İlacım’ teması ile fiziksel ve ruhsal olarak  sağlıklı, dengeli ve doğal besinlere dayanan  bir yaşam sürdürme konusuna ve bu konuda oluşan sektörel iş hacmine dikkat çekiyoruz.

Bu amaçla doğal, organik ve sağlıklı ürünlerin iyileştirici ve onarıcı etkilerine yönelik birçok konuyu ve gittikçe büyüyen sektörü fuarın odağına alıyoruz. Bu yıl Hipokrat’tan ilham aldığımız Besininiz ilacınız, ilacınız besininiz olsun” fuar temamız ile birlikte sağlıklı ve organik beslenmeye ve yaşamaya yönelik hizmet sunan sektörün büyük oyuncuları, ürünler, hizmetler, uzmanlar, kurum ve kuruluşlar fuarda bir araya geliyor, yeni işbirlikleri ve iş fikirleri için bir platform oluşturuyoruz.

 

“Doğa Benim İlacım” odağında Doğal İlaçlarımızı Konuşuyoruz.

EXPONATURA Fuarı doğal, sürdürülebilir ve sağlıklı yaşam tarzlarını, doğal ve organik ürünleri kullanmak ve desteklemek için bilgilendirme ve farkındalık oluşturma noktasına sektörün tek ihtisas platformu olarak önem veriyor!

Doğa Benim İlacım Fuar teması kapsamında sağlıklı beslenme, doğal tedaviler ve ilaçlar, sağlıklı yaşam ve spor içerikleri ile yapılacak olan söyleşiler, konferanslar ve oturumlar 4 gün boyunca fuara eşlik edecek.

Etkinlikler boyunca doktorlar, eczacılar, sağlıklı yaşam ve beslenme uzmanları, sağlık ve güzellik sektörü mensupları sağlıklı yaşam ilgilileri ile bir araya gelecek.