tema201910.EXPONATURA Fuarı’mızda  ‘Zindelik ve Denge’ teması ile fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı, dengeli ve formda bir yaşam sürdürme konusuna ve bu konuda oluşan sektörel iş hacmine dikkat çekiyor.

Bu amaçla doğal, organik ve sağlıklı ürünlerin zinde bir yaşam üzerindeki etkilerine yönelik birçok konuyu ve gittikçe büyüyen sektörü fuarın odağına alıyoruz.

Bu yıl fuar temamız ile birlikte zinde ve dengede hissetmeye yönelik hizmet sunan sektörün büyük oyuncuları, ürünler, hizmetler, uzmanlar,  kurum ve kuruluşlar fuarda bir araya geliyor, yeni işbirlikleri
ve iş fikirleri için bir platform oluşturuyoruz.

 

Zindelik ve Denge Konuşuyoruz.

yesilBu yıl EXPONATURA Fuarı kapsamında oluşturduğumuz Yeşil Trendler söyleşi alanında Zindelik ve Denge’yi konuşuyoruz.

EXPONATURA doğal, sürdürülebilir ve sağlıklı yaşam tarzlarını, doğal ve organik ürünleri kullanmak vedesteklemek için önemli bir platform olarak bilgilendirme ve farkındalık oluşturma noktasına önem veriyor.

Beslenme, zindelik, sağlıklı yaşam ve spor içerikleri ile yapılacak olan söyleşiler, konferanslar ve oturumlar fuara eşlik edecek.  Etkinlikler; sektör temsilcileri, doktorları, eczacıları, beslenme uzmanlarını, sağlık ve güzellik sektörü mensuplarını ve diğer ilgilileri ağırlayacak.