Fuar Yeri ve Tarihi : İstanbul Fuar Merkezi/Yeşilköy/İstanbul/Türkiye – 6 – 9 Ekim 2022

Ziyaret Saatleri : 11:00 – 19:00
Ana Organizatör  : Tureks Uluslararası Fuarcılık A.Ş.

Exponatura Hakkında
Exponatura Fuarı, doğal, organik ve sağlıklı ürünler sektöründe Türkiye, Avrupa Birliği ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden sektör profesyonelleri, iş adamları, perakende, toptancı, distribütör, temsilcilikler ve tüm ilgililer için başarılı iş bağlantıları kurabilecekleri profesyonel bir ticaret platformu oluşturuyor.

EXPONATURA, sektörün ülkemizdeki uluslararası planlanan tek sektörel uzmanlık fuarı olma özelliğine sahiptir. 2005, 2006, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2019 ve 2021 yıllarında konusunda, bölgenin en kapsamlı ve hedefi en doğru fuarı olarak kendini ispatlayarak bu alanlardaki potansiyelleri mükemmel bir organizasyon ile göstermiştir.

Fuar Kapsamı
Doğal ve Organik Gıda ve ürünler
Doğal ve organik içecekler,
Diabetik Ürünler,
Doğal Tedaviler Bitkisel İlaçlar, Vitaminler ve Enzimler,
Spa, Sağlık, Sağlık Turizmi,
Bitkisel Kozmetik ve Güzellik

Etkinlikler Fuar kapsamında şovlar, seminerler, panel ve konferanslar,workshoplar, ürün gösterileri v.b etkinlikler organize edilecektir.

Yurtdışı Temsilcilikler: İtalya, Yunanistan, Polonya, Çin
Hedef Ziyaretçi Ülkeler :  Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Hollanda, İsviçre, İngiltere, Suudi Arabistan ABD, Amerika, İtalya, Yunanistan, Rusya, Belçika, Bulgaristan,İspanya, Avustralya, İspanya, Danimarka, Türkmenistan, Özbekistan, Tunus, Polonya, İran, Kuveyt, Irak, Suriye, Ürdün, Portekiz, Fas, Mısır, Hindistan, Pakistan, Katar, Umman