ŞEHİRLERDE DOĞAL YAŞAM ARAYIŞLARI
3 – 4 KASIM 2016 / ISTANBUL EXPO CENTER

 Değişen yaşam koşulları, kalabalıklaşan şehirler hergeçen gün insanların doğal yaşama olan ihtiyaç ve arzusunu arttırmaktadır. Bu konuda artan farkındalık ile sağlıklı ve doğal ürünlerin giderek daha fazla tercih edilmesi de Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler sektörünün ivmelenerek büyümesini sağlamaktadır.

Sektör büyürken tüketicilerle buluşan ürünlerin gerçekten dünya standartlarında yetiştirilmiş ya da üretilmiş, güvenilir kaynaklar ve firmalar tarafından sunuluyor olması önemli bir noktadır.

Bununla birlikte büyük bir potansiyele sahip Türkiye’de sektöre yön vermek bu büyümenin yol haritasını çizmek, ürün portföyünü genişletmek ve dünyada lider ülkeler arasına girmesini sağlamak diğer önemli bir noktayı oluşturmaktadır.

Bu noktadan hareketle hem şehirlerde insanlara doğal yaşamı doğru bilgiler ışığında sunmak hem de Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler sektörünün bütünsel olarak değerlendirilmesini sağlamak amacıyla konunun uzmanları Konferans Programı kapsamında bir araya gelecektir.

Bu yıl Exponatura Fuarı 2016 Teması “Bal Yılı” çerçevesinde konferans programında özel bir oturumda yer alacaktır. Gıdadan güzellik ürünlerine kadar geniş bir ürün portföyü ile doğal yaşamın önemli bir parçası olan bal ve bal ürünleri de konferansda konunun uzmanları tarafından konuşulacaktır.

Sizleri de Exponatura  Fuarı kapsamında düzenlenecek bu önemli buluşmada yerinizi almak, fikirlerinizi paylaşmak üzere davet etmekten mutluluk duyarız.

Tureks Uluslararası Fuarcılık
Organizasyon Komitesi

HEDEF KİTLESİ

Sektör Profesyonelleri Sağlıklı Ürün Mağazaları
Üreticiler Doğal Ürün Mağazaları
Bal Üreticileri Distribütörler
İlgili Devlet Kadroları İthalat ve İhracat Yapanlar
Dernekler/Birlikler Hammadde Üreticileri ve Alıcıları
Eczaneler Gıda Üreticileri ve Satıcıları
Büyük Marketler Doğal Ürün ve İthalatçıları
Aktarlar Çiftlik Ürün Mağazaları
Akademisyenler Gıda Toptancıları
Organik Ürün Alıcıları Spor Merkezleri
Güzellik Merkezleri Sporcular
Sağlık Merkezleri Tv, Radyo ve Basın
Kozmetik Mağazaları ve Tüm İlgililer, Tüketiciler

 

MİSYONUMUZ

Giderek daha hızlı büyüme gösteren Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler sektörünün dünya standartlarında yetiştirilmiş ya da üretilmiş, güvenilir kaynaklar ve firmalar tarafından tüketiciye sunulmasını sağlamak, bu konuyla ilgili farkındalık oluşturmak.

 

VİZYONUMUZ

Türkiye pazarının; Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler sektöründe sahip olduğu potansiyel ileDünya liderleri arasında olmasını sağlamak ve sektörün ticari olarak büyümesini ivmelendirerek ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamasına destek olmak.