BU SİSTEME BAŞVURULAR ONLINE OLARAK YAPILACAKTIR

 

Exponatura Fuarının sunduğu iş fırsatlarını maksimum düzeye taşımak, katılımcılar ve distribütörle / alıcılar için verimli bir iş platformu oluşturmak amacıyla “Distributor- Buyer Wanted Program” online sistem başvurularını ve randevu sistemini itinayla yönetiyoruz. Bu amaçla yurtiçi-yurtdışı heyetler davet edilecektir, katılımcı firmaların duyuruları fuar öncesinde yapılacaktır.

 

Distribütör ve Alıcılar İçin; Doğal, Organik ve Sağlıklı ürünler sektörünün buluştuğu bu Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarında yeni iş bağlantıları sağlayabileceğiniz çok sayıda firmayı sizinle buluşturuyoruz.

 Yeni iş fırsatlarını yakalamak için online sisteme giriş yaparak fuarda yer alacak firmaları görebilir, istediğiniz sayıda firmadan randevu alarak birçok firma ile görüşme şansı elde edebilirsiniz. Tüm görüşmeler fuar süresince yapılacaktır.

 

Katılımcı Firmalar İçin; Hem yurtiçinden hem de yurtdışına girderek zaman ve maliyet harcamanıza gerek kalmadan yurtdışından, doğru distribütör ve alıcıları size getiriyoruz. Markanızın hedeflediğiniz yurtiçi ve yurtdışı pazarlara ulaşmasını ve büyümesini sağlıyoruz.

 Doğru distribütör ve alıcılara ulaşmak için online sisteme girerek gerekli bilgileri doldurup görüşme için uygun olduğunuz zamanlarınızı işaretlemeniz ve size gelen talepleri değerlendirerek ajandanıza kaydetmeniz yeterli olacaktır. Tüm görüşmeler fuar süresince yapılacaktır.

 

Kimler “Distributor- Buyer Wanted Program”a Başvurabilir?

Gıda Üreticileri ve Satıcıları Spor Merkezleri
Doğal Ürün ve İthalatçıları Profesyonel Spor Kulüpleri
Eczaneler Güzellik Salonları
Terapistler Hammadde Üreticileri ve Alıcıları
Marketler Distribütörler
Doğal Ürün Mağazaları İthalat ve İhracat Yapanlar
Çiftlik Ürün Mağazaları Zayıflama Merkezleri
Organik Ürün Alıcıları Spa Salonları, Oteller
Sağlık Ürünleri Mağazaları Restoran ve Kafeteryalar
Kozmetik Mağazaları Gıda Toptancıları
Sağlık Merkezleri İlgili Kurum, Dernek ve Birlik

 

“Distributor- Buyer Wanted Program”ın Pazarlama Çalışmaları:

Programın fuar esnasında yurtiçi ve yurtdışı istenilen iş bağlantılarını en üst seviyede gerçekleştirebilmesini sağlamak amacıyla etkili çalışmalar ve duyurular yapılacaktır

 • Yurtiçi ve yurtdışından heyetler fuara davet edilecektir.
 • Yurtiçi-yurtdışı gıda üreticileri ve satıcılarını, katılımcı firmaları, organik ve doğal ürün alıcılarını-ithalat ve ihracatçılarını, distribütörleri, aktarları, eczaneleri, marketleri, restoranları, sağlık ve güzellik merkezlerini, kozmetik mağazalarını içeren profesyonel sektörel dataya mail ile özel hazırlanmış duyurular iletilecektir. Bu duyurularda online olarak başvuru gerçekleştirilebilecektir.
 • Exponatura, Yurtiçi Datası: 65.930 ve Yurtdışı Datası: 57.300 olmak üzere toplam 123.230 profesyonel sektörel datasına gönderilen e-bültenlerde programın duyurularına yer verilecektir. Bu duyurularda online olarak başvuru gerçekleştirilebilecektir.
 • PR ajansımız aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışına yönelik program ile ilgili haberlerin yer aldığı basın bültenleri servis edilecektir
 • Sektörün haber kaynağı nobcon.com portalında programla ilgili devamlı haber yapılacaktır. Bu duyurularda online olarak başvuru gerçekleştirilebilecektir.
 • Yurtiçi ve yurtdışından ziyaret alan Exponatura web sayfasında etkin bir biçimde programın duyurusu yapılacaktır.
 • Yurtiçi ve yurtdışı sektörel dergilerde yer alan ilanlarda programın duyurusu yapılacaktır
 • Programın duyurusuna yönelik özel olarak Exponatura sektörel profesyonel datasına faxlar gönderilecektir.
 • Ticari müşavirliklerden, ülke masalarından ve yurtdışı ülkelerin ticari müşavirliklerinden program ile duyuru desteği istenecektir.
 • Sektörle ilgili tüm kurumlarla programın duyurulmasına yönelik destek talep edilecektir.
 • Exponatura sosyal medya hesaplarında programın duyurusu yapılacaktır. Bu duyurularda online olarak başvuru gerçekleştirilebilecektir.
 • Herbir katılımcı firmanın duyuruları yapılacaktır.