Şifa kaynağı bitkilerden üretilen bitkisel ürünler tarih boyunca hem sağlık hem de güzelliğin vazgeçilmezi olmuştur. Bitkisel kozmetik ürünler, cilt bakım ürünleri, sabunlar, duş jelleri, kolonyalar, masaj ürünleri, selülit ürünleri, anti-aging ürünler, yağlar, aromatik sular, macunlar, şerbetler, saç bakım ürünleri, kremler , içecekler, baharatlar, vejeteryan ürünler,  tedavi ürünleri, vitamin ve enzimleri, gıda takviyeleri, temizlik ürünleri, anne-bebek ürünleri insanların geçmişten günümüze gıdadan temizliğe, tedavi amaçlı kullanımdan güzelliğe ve tekstile kadar çok uzun süredir hayatının bir parçasıdır.

Bitkisel Ürünler ile ilgilenenler Exponatura Fuarı’nda

Bitkisel Ürünler

Exponatura Fuarı, Türkiye’nin sahip olduğu zengin bitki örtüsünün sağladığı çeşitliliği yurtiçi katılımcı firmaları ve  yurtdışından özellikle Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeden katılan yabancı katılımcı firmaları aracılığı ile yine farklı ülkelerden gelen profesyonel ziyaretçiler ile buluşturuyor.

3-6 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Exponatura – 8 . Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı; gıda üreticileri ve satıcıları, doğal-organik ürün ithalat ve ihracatçıları, distribütörler, eczaneler,marketler, doğal ürün mağazaları, kozmetik mağazaları, sağlık ve spor merkezleri, güzellik salonlarından oluşan profesyonel ziyaretçilerini bitkisel ürünler pazarının en yeni ürünleri ile buluşturuyor.

 

Bitkisel Ürünleriniz İçin Exponatura’da Katılımcı ya da Ziyaretçi Olabilirsiniz

Sizleri de  katılımcı olarak bitkisel ürünlerinizin tanıtımını yapmak ve Exponatura’nın sunduğu ticaret platformunda  iş fırsatlarından faydalanmak üzere fuara katılmaya ya da profesyonel ziyaretçi olarak yeni ürünlere ulaşarak işinizi büyütmek üzere fuarı  ziyaret etmeye davet ediyoruz.
 

Bitkisel Ürünler (1) Bitkisel Ürünler (5)

Bitkisel Ürünler (4) Bitkisel Ürünler (3) Bitkisel Ürünler (2)