Exponatura Hakkında

Exponatura Fuarı, doğal, organik ve sağlıklı ürünler sektöründe Türkiye, Avrupa Birliği ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden sektör profesyonelleri, iş adamları, perakende, toptancı, distribütör, temsilcilikler ve tüm ilgililer için başarılı iş bağlantıları kurabilecekleri profesyonel bir ticaret platformu oluşturuyor.

Exponatura’yı doğal ve organik ürünler sektöründe dünya çapında bilinen ve ilgi gören bir organizasyon olarak konumlandırmayı hedefliyoruz.

Devamı...

Exponatura, sektörün ülkemizdeki uluslararası planlanan tek sektörel uzmanlık fuarı olma özelliğine sahiptir.

Devamı...

Uluslararası alanda faaliyet gösteren doğal ve organik ürün üreticileri, hizmet verenleri ve sektör profesyonelleri ile bir araya gelebilir, yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Devamı...

Doğal Şifa Kaynakları EXPONATURA’da buluşuyor!

Türkiye’nin ve Dünya’nın farklı yerlerinden birçok sektör profesyoneli Exponatura ile bir araya geliyor.

Fuar, tüm bölgelerde yetişen şifalı, doğal ,organik ürünler, beslenme ve diyet ürünler, anne – bebek ürünleri, vejeteryan – vegan ürünler, bitkisel kozmetik ve güzellik, doğal tedaviler – bitkisel içecekler gibi birçok bitkisel ürün grubunu sağlıklı yaşam ilgilerinin beğenisine sunuyor!

İstatistikler

11. Exponatura Fuarı

114

Katılımcı Firma

16249

Ziyaretçi Sayısı

42

Ziyaretçi Ülke

99

Genel Memnuniyet

Kıtaların Birleştiği Yerde, Uluslararası Buluşma!

EXPONATURA yalnızca Türkiye’den degil zengin dünya cografyasından her türlü dogal yasam alternatifini kıtaların kesisim ve ticaret noktası Istanbul’da, tüm yerli ve yabancı ziyaretçilere tanıtma imkanı sunuyor.
İletişim

Basın Bültenleri

Son Haberler

11

Eki
E-Bülten

Exponatura’21 – Fuar Sonuç Bülteni

EXPONATURA 21 Fuarına uluslararası alıcılar damgasını vurdu.
Tureks Uluslararası Fuarcılık olarak 18 aylık bir aradan sonra Covid 19 önlemlerini alarak ilk fuar organizasyonumuzu başarı ile sonuçlandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

04

Mar
E-Bülten

Exponatura Mart 2020 E-Bülten

Bu yıl 24- 27 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek sağlıklı yaşam sektörünün tek ihtisas fuarı EXPONATURA katılımlarında “Erken Kayıt Kampanyası” başladı. Ülkemizde alanının tek ihtisas fuarı olma özelliği […]

Diğer Fuarlarımız

Destekçilerimiz

Medya Partnerlerimiz