EXPONATURA 10.Yılına Sektörün Yoğun İlgisi ile Hazırlanıyor!

Gittikçe büyüyen ve önem kazanan bir sektörü uluslararası alanda bir araya getiren tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan ‘Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Exponatura’19’, bu yıl sektörün talebi üzerine 2.kez gerçekleşiyor.

12

Ocak  2019 da  Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler sektörünün tek ihtisas fuarı olarak 9.kez düzenlenen EXPONATURA fuarının yeni tarihi 26-29 Eylül 2019 olarak belirlendi. Sektörden gelen yoğun talepler doğrultusunda belirlenen tarihler binlerce sektör temsilcisini bir araya getirerek daha verimli bağlantılar yapılabilmelerini sağlayacak

 

Ocak ayında yapılan 9. EXPONATURA, Fuarı beklenenin üzerinde bir ilgi ile karşılandı.

Fuar, 4 gün boyunca hem profesyonel alıcıların yeni iş bağlantıları kurmasına hem de doğal yaşam meraklılarının ilgisi ile karşılanan fuar 22 ülkeden 17 bin 850 ziyeretçi ağırladı.

Türkiye’nin ve Dünya’nın farklı yerlerinden birçok sektör profesyonelini bir araya getiren etkinlik tüm bölgelerde yetişen şifalı, doğal ,organik ürünler, beslenme ve diyet ürünler, anne – bebek ürünleri, vejeteryan – vegan ürünler, bitkisel kozmetik ve güzellik, doğal tedaviler – bitkisel içecekler gibi birçok bitkisel ürün grubu yer aldı. Fuarda ayrıca önemli konular uzman isimler eşliğinde çeşitli konularda konferanslarda düzenlendi.

 

Sektörün Gelişimine Katkı Sağladı

Hindistan, Sri Lanka, Rusya ve Peru’nun katılımcı ülke olarak yer aldığı Exponatura19’a, eczanelerden, marketlere organik ürün alıcılarından aktarlara, doğal ürün üreticilerinden ithalatçılarına kadar geniş bir ticari kitle katıldı. 4 gün boyunca ilginin yoğun olduğu  fuar, hem sektörün gelişimine katkı sağlarken hem de gerçekleşen ticari faaliyetler ile de ihracat anlamında ekonomiye katkı sağladı.

Sektör firmalarından yoğun ilgi gören ve bu yıl 2.kez düzenlenecek olan organizasyon, yeni tarihini sektörün yoğun talebi üzerine 26-29 Eylül olarak belirledi.

Sektörün tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan EXPONATURA, 26-29 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir