10.Exponatura Fuar Tarihi Açıklandı!

banner_tr

Bu yıl 10-13 Ocak 2019 tarihlerinde Doğal, Organik, Sağlıklı ve Bitkisel ürünler sektörünün yoğun katılımı ile gerçekleşen EXPONATURA FUARI yeni tarihi açıklandı. 10. Exponatura Fuarı 26-29 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Doğal, organik sağlıklı ve bitkisel ürünler sektörünün gelişiminde önemli bir rolü olan fuar, Türkiye ve komşu ülkelerden çok sayıda ziyaretçi ve katılımcının yer alması ile sektörün uluslararası pazarda tanınırlığını arttırıyor ve ticari iş birliklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Gıdadan kozmetiğe, bitkisel tedavi kürlerinden organik bebek ürünlerine kadar binlerce ürün  hizmet veren firmaların yer aldığı fuara, 20 binin üzerinde ziyaretçinin katılımı bekleniyor. Sektör paydaşlarının iş bağlantıları kurabilecekleri profesyonel bir ticaret platformu olan ve her yıl artan ilgi ve katılımcı sayısı ile gerçekleşen fuarda etkinlik alanları, üretici standları ve sektörel bilincin gelişmesine katkıda bulunmaya yönelik konferanslara yer verilecek.

Her yıl sektör ilgilileri tarafından merakla beklenen, farklı kategorilerde katılımcı firma ve binlerce doğal ürünün yer aldığı Exponatura, sektörün en kapsamlı ihtisas fuarı olarak 10. Kez ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir