Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Sektörü Exponatura’ya Hazırlanıyor!

Tureks Uluslararası Fuarcılık organizatörlüğünde gerçekleşecek Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Exponatura’19 sektörde büyük ilgi uyandırdı.

10-13 Ocak tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek 9. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Exponatura’19 uluslararası katılım ile doğal ve organik ürün üreticilerini, satıcılarını ve uzmanlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Medya partneri olarak Probiyotix’in yer aldığı fuara 20 binin üzerinde sektör ilgilisinin katılımı bekleniyor.

 

Exponatura’da Yer Alacak Ürün Grupları Açıklandı!

Sektörde büyük bir ilgi ile takip edilen Exponatura’da doğal ve organik ürün sektörü kapsamında bu yıl, beslenme ve diyet ürünler, anne – bebek ürünleri, vejeteryan – vegan ürünler, bitkisel kozmetik ve güzellik, doğal tedaviler – bitkisel ilaçlar ve içecekler gibi birçok bitkisel ürün grubu yer alacak.

Sektörel İş Birliklerini Maksimum Düzeye Taşıyor!

Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de doğal, organik ve sağlık ürünlere yönelik talep büyük bir artış göstermekte. Artan talebe bağlı olarak organik ürün üreticilerinin sayısı da hızla yükseliyor. Hızla büyüyen organik ürün sektöründe doğru iş birlikleri ile alıcıya ulaşmak büyük önem oluşturuyor.  Doğal, organik ve sağlıklı ürünler alanında sektörün en büyük ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan Exponatura, ise sektörün ihtiyaçlarına cevap veriyor. Yüksek ticari hacme sahip doğal ve organik ürünler sektörü, Exponatura’da bir araya gelerek büyüyen pazarda firma ve ürünlerinin bilinirliğini ve ticari hacmini genişletme fırsatı elde ediyor.

Türkiye ve komşu ülkelerden yoğun katılım ile gerçekleşen fuar, oluşturduğu güvenilir zemin ile katılımcılara yeni iş fırsatları sunarak başarılı iş birliklerine zemin hazırlıyor.

Fuar katılımcıları arasında network oluşturarak sektörel bağlantılara katkı sunuyor.Her yıl artan katılımcı sayısı ile gerçekleşen fuarda etkinlik alanları, üretici standları ve sektörel bilincin gelişmesine katkıda bulunmaya yönelik konferanslara yer verilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir