9. Exponatura Fuarı’nın Konuk Ülkesi İran!

10-13 Ocak tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı konuk ülke olarak İran’ı ağırlamaya hazırlanıyor.

Her yıl uluslararası katılım ile binlerce sektör profesyonelini bir araya getiren Exponatura’19 hazırlıkları başladı. Konuk ülke olarak İran’ı ağırlayacak olan Exponatura’ya İran Cumhurbaşkan yardımcısı ile birlikte 40 kişilik heyetin katılımı bekleniyor.

Fuara konuk ülke olarak katılması beklenen İran, ayrıca Exponatura’da tanıtım standı ile yer alıyor olacak.

Sektör Exponatura’da buluşuyor!

Doğal, organik ve sağlıklı ürünler sektörünün ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan Exponatura, bir birinden sağlıklı yüzlerce ürün grubunu aynı çatı altında bir araya getiriyor.

10-13 Ocak tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda doğal ve organik ürünler, beslenme ve diyet ürünler, anne – bebek ürünleri, vejeteryan – vegan ürünler, bitkisel kozmetik ve güzellik, doğal tedaviler – bitkisel ilaçlar ve içecekler gibi birçok bitkisel ürün grubu yer alacak.

Yeni Ticari Diyaloglar

Organik ürünlere artan talebe bağlı olarak oluşan sektörel network ihtiyacına cevap veren Exponatura Fuarı, bu yıl da yeni ticari iş birliklerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Medya partneri olarak Probiyotix’in yer aldığı fuara 20 binin üzerinde sektör ilgilisinin katılımı bekleniyor. Yoğun katılım ile gerçekleşecek fuarda oluşturulan profesyonel ve güvenilir platform ile ticari iş birliklerine zemin hazırlanarak, sektörel büyümeye katkı sağlanması hedefleniyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir